ייעוץ מיני

תיאום והתאמה בין שני אנשים הם דברים מורכבים מאוד. בין גבר ואישה התיאום מורכב יותר והתיאום המיני והגופני מורכב עוד יותר.
המיניות אמורה להיות תענוג, אך אפשר לחוות אותה כאיום.
המיניות היא מקור להנאה, אך אפשר לחוות אותה כעול.
המיניות יכולה להיות ריפוי , אך אפשר לחוות אותה ככואבת מאוד.
ישנן דרכים רבות לסייע לך כאישה ולכם כזוג להתפתח בתחום האינטימי. תוספת של ידע והבנה וכלים עשויים לשחרר אתכם מכאבים וחסימות ולעזור לכם להמשיך ולפענח כל אחד את עצמו, כדי להרגיש ולשמוח ביחד, ביחד המיוחד שלכם.

המפגשים כוללים שיחה או עבודה בתנועה ושילוב של שתיהן לפי הצורך.


עוד קצת על עבודה בתנועה - להרגיש אישה בגוף

תרגול זה נולד מתוך ההבנה שאפשר לסייע לנשים ולזוגות להיטיב את הקשר המיני והאינטימי שלהם. לאישה יש תפקיד מרכזי בדרך המתמשכת אל הטבת היחסים. הקשר עם עצמה, עם סודות גופה ותהליכי גופה נפשה ורוחה, הם מן המפתחות המרכזיים למפגש זוגי משמח וממלא.
כמו בכל תחום בחיינו, גם בתחום המיני אנו מתנהלות על פי דפוסים מסוימים ובמקרה זה דפוסים גופניים-רגשיים. דפוסים אלו מעוצבים לרוב באמצעות גורמים שלא בחרנו בהם כגון מסרים תרבותיים, משפחתיים, נורמות חברתיות, מערכות יחסים קרובות, טראומות או חוויות גופניות-רגשיות חזקות. דפוסים אלו רשומים בגוף המוחשי שלנו ובגוף הרגשי שלנו שהם בעצם גוף אחד, ולאו דווקא פועלים לטובתנו.
בעבודה המשותפת אנו מזהות את מקום החסימה או הקושי ובונות אצלך חלופה גופנית-רגשית טובה יותר. המטרה היא לאפשר לך לפנות בתוכך מקום אישי פנימי שתוכלי לתת ולקבל ממנו, שיהיה מוכר ונגיש ושיאפשר לך שחרור, שמחה, הנאה ותענוג מן הקשר הזוגי. דרך העבודה בתנועה אנחנו בונות זהות גופנית, תחושה שהגוף הוא מקום בטוח - בית. אנו בונות את היכולת לשחרר ולהרפות את הגוף והמחשבה כדי לחוות את הגוף ככלי להנאה ולתענוג ועוד.