סדנאות לימוד

סדנת לימוד בת שנים עשר מפגשים שבהם אנו חוות תהליך של התקרבות מעמיקה אל עצמנו, דרך היכרות מחודשת עם המחזור החודשי ועם הלכות טהרת המשפחה המלוות אותו. נקשיב לקולן הפנימי של הלכות אלו ונלמד מה הן מספרות לנו על המחזור שלנו, על הנשיות שלנו, על המיניות שלנו ובאיזה אופן הן קוראות לנו להשלים את עצמנו כנשים שמחות, נותנות, מקבלות ומשתייכות.

בסדנה ניפגש שוב עם ההלכות ומבעד להן נכיר ונחווה עולם שלם של תובנות ותפיסות יהודיות. מה זו אישה? מה היא נושאת? למה אנחנו כל כך כמו שאנחנו? מהו חיבור בין גבר לאישה? מהם התנאים שמאפשרים תשוקה ושמחה בזוגיות? ועוד. הלימוד הוא לימוד נשי, פתוח ומתגלגל, אשר מאפשר מקום רב להדים שהוא יוצר בעולמנו הפנימי. הסדרה מתאימה לכל אישה הרוצה להעמיק את הקשר עם נשיותה."קצר המקום מלהכיל... תנועה רכה וגמישה יותר עם ההלכה, הייתי אומרת נשית יותר. קיבלתי הבנות מרגשות וחדשות בקשר עם האיש, במפגש הפיזי, שחרור שם ויחד עם זאת נפתח קשר חדש ומשמעותי עם עצמי, עם הטוב שבי כאישה וכאם". (חני)

"הלכות טהרת המשפחה נראות לי היום עמוקות מיני ים. בעקבות המפגש אני מרגישה שאני יכולה ואף נדרשת לצלול במכלול ההלכה והרגש ולהעמיק את הקרבה הזוגית בעזרת ההלכות האלה". (שרה)

"ובקשר למיניות – משהו שם השתחרר, נפתח, התמסר לדבר". (אור טל)